Sportovní rybolov Kubšovka

Sportovní rybolov Kubšovka

Soukromý rybářský revír se zaměřením na lov jeseterů - 10 druhů jeseterů.

 

Dovolujeme si Vám představit nově vzniklý soukromý rybářský revír „Kubšovka“ určený pro sportovní rybolov se zaměřením na lov jeseterů a v zimním období na dírky který se nachází nachází 200m od silnice č.12 (Praha-Kolín) u obce Vrbčany.

Kubšovka je starý zatopený lom po těžbě písku. Pískovna má rozlohu 1,6 ha, dno je zde převážně písčité s hloubkou 2,5-4m.

V letě 2013 byla pískovna koupena za účelem vybudování soukromého revíru pro sportovní rybolov. Proběhly zde terénní a stavební práce pro nadstandardní podmínky a zázemí pro kvalitní rybaření.

 

Většinu osádky činí jeseterovité ryby (Vyza velká, Jeseter atlantský, Jeseter bílý, Jeseter čínský, Jeseter hvězdnatý, Jeseter jadranský, Jeseter malý, Jeseter ruský, Jeseter sibiřský, Veslonos americký), ale naleznete zde i kapra, amura, štiku, lína a další včetně trofejních kusů až 72 kg.

Rybaření je na dva pruty s důrazem na šetrné zacházení s ulovenými rybami. Je možné půjčení rybářského náčiní - rozměrného podběráku a podložky pod ulovené ryby.

Rybolov je určený především pro pokročilejší rybáře a to především díky zvýšeným nárokům na techniku nahazování, vnadění a lokalizace ryby bez využití pomocné zavážecí lodě. Ryby nemají určenou dobu hájení. Každou návštěvu areálu spojenou s vydáním povolenky je nutno dohodnout předem telefonicky !!

Spolu s platným povolením k rybolovu (povolenkou) je rybář též povinen seznámit se s aktuálním zněním bližších podmínek výkonu rybářského práva (Rybářský řád).

Při jakémkoli porušení pravidel a zákazů uvedených v řádu výše uvedeném vám bude odebráno povolení k lovu bez náhrady a rybář je povinen opustit areál pískovny do 30 minut. Provozovatel si vyhrazuje jakoukoli změnu pravidel odlovu.

Těšíme se na Vaší návštěvu. Petrův zdar.

Zprávičky

Michal Rossi
4. 8. 2017
Michal Rossi

Díky za další parádní víkendovku na Kubšovce.

Ivanka Kalašová
2. 8. 2017
Ivanka Kalašová

Ivanka Kalašová si u nás byla potrénovat na Girls Fishing…

Tomáš Pour
25. 7. 2017
Tomáš Pour

Děkujeme za krásně strávený den na Kubšovce. Celkem chyceno 9…

Řezáč
24. 7. 2017
Řezáč

Jarda a Matěj na dovolené.

Michal Rossi
24. 7. 2017
Michal Rossi

Když mě táta učí rybařit.

Boilies

Partner Kubšovky

www.paraznavijaku.cz

Rychlý kontakt

Sportovní rybolov Kubšovka

Mobil.: 721 82 82 82

Facebook rybolov Kubšovka YouTube kanál Kubšovky